Logo
Super User

Super User

ورودتان به سایت را خیر مقدم می گوییم ، امیدواریم گوشه ای از نیازهای گرافیکی و تبلیغاتی شما را برآورده نماییم.

Website URL: http://www.rasmo.com

خدمات ما

 

خدمات بخش مشاوره برند

 انتخاب نام / برند
 برندسازی
 اساسنامه هویت بصری برند
 بازسازی برند
 طراحی هویت برند
 

خدمات بخش بازاریابی

 تدوین برنامه بازاریابی
 تحقیقات بازار
 لانچ محصول و خدمات
 

خدمات بخش تبلیغات

 تدوین و نگارش کمپین
 طراحی و اجرای پروموشن
 برگزاری  قرعه كشی
 Sampling
 

خدمات بخش بازاریابی رویداد

 مشاور و مجری سمینار ها ، همایش ها و كنفرانسها در كلیه امور
 دعوت از سخنرانان و مدرسان برجسته بین المللی
 ارائه كلیه خدمات هنری ، اجرایی و فنی مهندسی همایش ها
 

ایده پردازی و خلاقیت

 طراحی و ارائه كانسپت های تبلیغاتی Big Idea
 طراحی استراتژی های پیام
 شعار (  Slogan )
 کپی رایتنگ / متون تبلیغاتی
 

خدمات بخش طراحی گرافیک

 طراحی آرم / لوگو / لوگو تایپ
 بازسازی لوگو
 طراحی ست اوراق اداری (سربرگ، كارت ویزیت، پاكت نامه، ...)
 طراحی بروشور
 فولدر
 طراحی کاتالوگ
 طراحی پوستر
 طراحی اینفو گرافیک
 طراحی آگهی تجاری
 طراحی بیل بورد
 طراحی کارت پستال
 طراحی بسته بندی
 طراحی تقویم
 طراحی لیبل
 طراحی کاراکتر / مسکات
 صفحه بندی کتاب ، نشریات و مجلات(طراحی گرافیک جلد مجلات و كتب)
 صفحه آرایی
 

دیجیتال مارکتینگ

 طراحی وب
 کمپین بازاریابی اینترنتی
 پنل ایمیل مارکتینگ
 خدمات ارزش افزوده تحت SMS
 بهینه سازی وب SEO
 نرم افزار مدیرت محتوای وب سایت
 طراحی موبایل کاتالوگ /APP
 بازسازی سایت
 

برنامه ریزی رسانه

 انتخاب رسانه های مناسب برای كمپین تبلیغاتی بر اساس بودجه ، Reach، Frequency و میزان اثر بخشی
 طراحی برنامه های رسانه ای با محاسبه وزن رسانه ای ( GRPs ) توسط نرم افزارهای استاندارد و تخصصی

مشاوره تبلیغات

 

نمونه کارهاآلبومهای طراحی گرافیک
کاتالوگ
کارت ویزیت
بروشور
پوستر


آژانس تبلیغات و بازارسازی جاده تجارت


طراحی اینفو گرافیک

اگر صفحات ابتدایی کتاب فارسی کلاس اول دبستان را به خاطر بیاورید می توانید به عمق قدرت بی بدیل تصویرسازی که به عنوان موثر ترین روش ارائه اطلاعات و آموزش است پی خواهید برد . اینفوگرافیک ها یا داده نما ها همین نقش را جهت انتقال مطالب و محتوای تبلیغاتی بر عهده می گیرند تا مخاطبان بهینه تر اطلاعات کسب و کار ما را دریافت کنند . . دنیای امروز ، دنیای کمیابی توجه است ، دنیایی که بدون اینفوگراف دنیایی گیج و خسته کننده و خواهد بود . از آنجا که حس بینایی حیاتی ترین حس از حواس ۵ گانه است که بخش  عظیمی از اطلاعات محیط پیرامون ما از طریق این حس به مغز ما منتقل می شود ، مغز در  تحلیل و ذخیره اطلاعات به صورت دیداری بسیار بهتر عمل میکند . ما با مغز می بینیم نه چشم !

در دنیای پر از شلوغی امروز، باید بصری صحبت کنیم !

مغز ما علاقه زیادی به تحلیل و ذخیره اطلاعات به صورت بصری دارد و ارتباط میان اشیاء و اطلاعات را به شکل بصری ذخیره می‌کند نه متنی و کلامی. همین حالا به سه لغت کیک تولد، چوب لباسی و مغازه عتیقه فروشی فکر کنید. چه چیز اول به ذهنتان آمد؟ آیا به حروف تشکیل دهنده این لغات فکر می‌کنید یا به شکل فیزیکی آن‌ها؟می بینید که درک و یادگیری تصویرها و اطلاعات برای مغز ما به مراتب آسان‌تر از فهم شکل نوشتاری آن‌ها است.مطالعات بسیاری نشان می‌دهد که مردم توجه کمتری به نوشته‌ها و متون دارند . تهیه اینوگراف یک فن و یک مهارت است، برخی اینفوگراف‌ها یک داستان را در یک نگاه کوتاه و خواندن مختصر بیان می‌کنند.برخی دیگر کمی پیچیده‌تر هستند و نیاز دارند که خواننده زمان بیش‌تری به همراه تفکر صرف کند معمولاً اطلاعاتی که به تحریر آوردنشان سخت و غیر قابل فهم است را می‌توان در یک طرح گرافیکی اطلاع رسان مختصر به تصویر کشید.

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر اختصاصی نقش کلیدی در تثبیت هویت برند و تصویر یک برند در ذهن مخاطبانش دارد. بدون یک کاراکتر مناسب محصولات نیاز به سرمایه گذاری بیشتری برای ماندگاری در ذهن مشتریان دارند. با استفاده از کارکترها می توان داستان های جالبی راجع به خدمات و محصولات ارائه داد اما بدون کاراکترها این داستان ها شکل نمی گیرند. همین که شما اسم چی توز ، دوراسل و موتوسل را می شنوید ، بدون استثنا کاراکترهای تجاری این برندها نیز به ذهن شما خطور می کند .
طراحی کاراکتر
داستان ها در ارتباط با مردم هستند، کاراکترها جزء عناصری هستند که در این داستان نقش دارند. بدون کاراکتر خوب، داستان خوب هم شکل نمی گیرد. یکی از تکنیک‌های هویت برند در جهت ایجاد ارتباط و ماندگاری در اذهان مخاطبین، استفاده از شخصیت‌هایی مجازی جهت معرفی محصولات و خدمات می‌باشد.اگر کاراکتر برند را در موقعیت های مختلف نشان دهیم ، به آن مجموعه مسکات می گوییم که از آنها می توان در داستان برند و نقاط تماس تبلیغات استفاده نمود. این نوع نماد می تواند ارتباطی دوستانه با مخاطبان برقرار کند و با کودک درون آنان طرح دوستی بریزد.
طراحی کاراکتر
متخصصان بخش خلاقیت و ایده پردازی و طراحان گرافیک این مجموعه همواره به ایجاد یک کاراکتر متمایز در عناصر برند سازمان شما در هر سطحی (مصرفی یا صنعتی) اعتقاد دارند و پیشنهادهای خلاقانه ای را به شما ارائه خواهند داد.

طراحی بیلبورد تبلیغاتی

بلیبوردها تبلیغات بزرگی هستند که نزدیک بزرگراه ها و خیابان ها نصب و توسط سرنشینان وسایل نقلیه وعابران دیده می شوند به جز در موقعیت های ترافیکی ،بیشتر بیلبوردها باید در مدت 3 تا 8 ثانیه دیده شوند.از این رو باید اساسا بگذارید تصویر پیام را منتقل کند. بیلبوردها راهی عالی برای ادعاها و تحت مالکیت درآوردن نام برند بوده و نقش هدایت کنندگی به دیگر ابزار ارتباطی را ایفا کرده تا برای نمایش قدرت و افزایش آگاهی از برند اثربخش باشند. یادتان باشد که بیلبوردها اطلاع رسان نیستند و فقط یادآور و تقویت کننده پیام های تبلیغاتی سازمان شما خواهند بود . این اساس نگرش طراحان گرافیک ما در طراحی بیلبورد است چرا که می دانند بیلبورد می باسیت طرف پنج ثانیه جلب توجه کند ، درگیر کند، ارتباط بسازد ، به فکر فرو ببرد و در پایان بفروشد.
 

خدمات طراحی گرافیک آژانس تبلیغاتی جاده تجارت در این زمینه عبارت است از:

  طراحی بیلبورد و ایجاد راهکارهای خلاق در آن برای کسب نرخ بالای بازخورد تبلیغ
  طراحی ماکت ها و سازهای محیطی سه بعدی جهت نمایش در بیلبوردها
  طراحی گرافیک ساین بورد های محیطی
  طراحی گرافیک پل ها و عرشه های محیطی

طراحی آگهی تجاری

هدف اصلی برنامه ریزی رسانه اطمینان از دیده شدن آگهی ها در زمان و موقعیت مناسب است اما سات یک آگهی تجاری که جلب توجه کند و تغییر رفتار و نگرش دهد کار ساده ای نیست . قدرت اصلی طراحی آگهی تجاری در ترکتیب موثر تیتر ، نگارش محتوا و تصاویر است چرا که می بایست در کمتر یک ثانیه توجه مخاطب را جلب نمود و همه اینها باید بر اساس ایجاد یک مفهوم و داستان جذاب در طراحی گرافیک آگهی تجاری باشد.

طراحی آگهی تجاری در بخش طراحی گرافیک تجاری ما بر اساس طبقه بندی زیر صورت می گیرد:
  طراحی آگهی روزنامه
  طراحی آگهی مجلات تخصصی و تجاری
  طراحی آگهی در کتاب های بانک های اطلاعاتی و نمایشگاهی
  طراحی آگهی نامه های عمومی

طراحی پوستر

پوستر ها دارای کاربردهای متفاوت تجاری و فرهنگی می باشند . بر این اساس طراحی پوستر در واحد طراحی گرافیک آژانس تبلیغاتی 128 دارای دو تیم جداگانه است . پوسترها واقعه ای را تبلیغ می کنند ، داستانی را نقل می کنند و بر پیامی کلیدی تمرکز دارند و طراحی یک پوستر به عنوان یک رسانه دیداری تقویت این سه رکن می باشد. ما قبل از طراحی پوستر ، در ابتدا داستان آن را می نویسیم ، سپس با ایده پردازی و ایجاد یک مفهوم قابل ارائه ، داستان و محتوا را به تصویر تبدیل می کنیم.
 

خدمات طراحی پوستر واحد طراحی گرافیک آژانس تبلیغاتی جاده تجارت بر اساس طبقه های زیر طراحی می گردد:

 طراحی پوستر رویداد ها و مناسبت ها
 طراحی پوستر فیلم
 طراحی پوستر محصولات که در محل خرید استفاده می شود
 طراحی پوستر تبلیغاتی
 

ویژگی های یک پوستر موفق از نگاه ما :

 سادگی در پوستر:
  جهت سرعت بخشیدن به درک مفهوم در اغلب محصولات گرافیک
 گویایی در پوستر:
  دریافت کلیت موضوع با نگاه اولیه به پوستر
 جذابیت رنگی در پوستر:
   پوستر باید جذاب باشد تا بتواند قابلیت جلب توجه کنندگی را در بر بگیرد
 انتخاب کادر مناسب:
   انتخاب کادر مناسب می بایست پیش از طراحی پوستر صورت پذیرد.کادر عمودی کادری است خبری و هر چه کادر باریکتر باشد خبر تند و تیز تر به مخاطب منتقل می شود یا به تعبیری دیگر رسمی ترین و با سلابت ترین کادر در پوستر،کادر عمودی است.کادر افقی کادری است آرام و ساکن که عجله ای برای انتقال پیام ندارد.مضامین داستان گونه،مذهب و طبیعت را می توان در غالب این کادر در نظر گرفت.کادر خشتی یا مربع کادری است دوستانه و دموکراتیک.این کادر برای موضوعاتی همانند صلح ،آشتی و کودکان مناسب است.
 ترکیب بندی مناسب فرم و رنگ در پوستر:
   قرارگیری مناسب عناصر در کادر پوستر
 هماهنگی بین عناصر:
   عدم پراکندگی فرم و عناصر پوستر به نحوی که طرح واحدی را تداعی کنند.
 خلاقیت درطراحی پوستر:
   بدین معناست که طرح ما حاکی از ایده ای مبتکرانه و خاص بوده و مخاطب را پس از دریافت آن ایده به وجد آورد.این ایده مبتکرانه عامل جذابیت را در پوستر تقویت کرده و باعث ماندگاری آن می گردد.

طراحی تراکت / فلایر

تراکت یا فلایر یک برگ در قطع کوچک است حاوی مشخصات و اطلاعات یک محصول ، خدمات و یا اطلاع رسانی برای یک رویداد همانند فروش ویژه ، افتتاحیه و … استفاده از گرافیک زیبا و اصولی و همچنبن متریال مناسب برای چاپ تراکت بسیار موثر و کارآمد است .تراکت تبلیغاتی عمری کوتاه دارد که برای اطلاع رسانی و با بیانی مستقیم و شیوا جهت جذب مخاطب و ترغیب او برای خرید کالا یا استفاده از خدمات توزیع می گردد. در طراحی تراکت نخست باید بدانیم که چه چیزی را می خواهیم به مخاطب خود القا نماییم. گاهی می خواهیم از حراج های فصلی مخاطب را آگاه کنیم و گاهی برای جشنواره ها و... تمامی این امور را می توان با طراحی و پخش یک تراکت مناسب انجام داد. تراکت‌های تبلیغاتی  برخلاف سادگی شان در نحوه توزیع و استفاده یکی از مهم‌ترین پروسه‌های طراحی را برای ارائه تبلیغ مناسب و تأثیر گذاری بالا نیاز دارند و مستلزم مواردی بسیار برای ارائه یک تبلیغ تأثیر گذار هستند. به صورت کلی می‌توان گفت هرچقدر تراکت تبلیغاتی شما از نظر گرافیکی پویاتر و زیباتر باشد تأثیر گذاری آن بر ذهن مخاطب بیشتر است.

طراحی گرافیک اوراق اداری

اوراق و ست اداری به مجموعه اسنادی از قبیل سربرگ، کارت ویزیت، انواع پاکت نامه و ... اطلاق می شود. طراحی اوراق اداری مرحله ی بعد از طراحی لوگو یک شرکت محسوب می شود که می بایست همبستگی مناسب را به وجود آورده تا به هویت بصری برند قدرت مضاعفی بخشد . اوراق اداری شامل موارد زیر می گردد:
 سربرگهای A4 و A5
 پاک نامه، A4 و A5
 کارت ویزیت
 فاکتور
 کاغذ های یادداشت
 اوراق و اسناد مالی و حسابداری
طراحان گرافیک آژانس تبلیغاتی جاده تجارت، اعتبار و جایگاه بدون جایگزین اوراق اداری سازمان شما را درک می کنند و با انتخاب عناصر بصری مرتبط و خلاق در طراحی گرافیک ، نظرات شما را به تصویر خواهند کشید
Page 1 of 10

فعالیت ها

نشانی دفتر ما

کانون تبلیغات جاده تجارت

 
تلفن :            3-33386680  (044)
 
 
ارومیه - بلوار نبوت - نبش کوی 20 - ساختمان یگانه - طبقه 4 واحد 10 و 12